-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки, а також ремонту і заправки картриджів)
Оголошено тендер
191 055.00
UAH
Номер:
df88034657534e2e8527e1677692c860
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-08-005490-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
191 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки, а також ремонту і заправки картриджів)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.08.2025 11:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт і заправка картриджів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6501010 - Інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері національної безпеки і оборони
Сума191 055.00 UAH