-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (габіони (2 лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"))
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-004284-a
Завершена
1 509 211.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 3 131.52 UAH
мін. крок: 0.2% або 3 131.52 UAH
Період уточнення:
07.08.2025 11:48 - 12.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим