• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Габіони (2 лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта")

Оголошено тендер

1 509 211.49 UAH
Номер: 36f6a1edfe7740e2be8f9abf464dbfeb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-21-006998-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 1 509 211.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Габіони (2 лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта")
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 21.07.2025 13:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 509 211.49 UAH