-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (габіони (2 лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"))
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-004284-a
Завершена
1 509 211.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 3 131.52 UAH
мін. крок: 0.2% або 3 131.52 UAH
Номер:
a4ebe6807e164ef282657b14e500b5aa
Внутрішній номер закупівлі:
26076585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-004284-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Дейниченко +380442015799 i.deinychenko@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 509 211.49 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 11:48 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 11:48 - 15.08.2025 11:00
Аукціон:
18.08.2025 13:00 - 18.08.2025 16:08
Період кваліфікації:
18.08.2025 16:08 - 24.09.2025 11:07
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴313 152.18 Лот №1 Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"
- Лот №2 ₴1 196 059.31 Лот №2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"