-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення Тараканівського ліцею Тараканіської сільської ради на вулиці Зелена,1 в с. Тараканів
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-010414-a
Завершена
655 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2025 16:35 - 10.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим