-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення Тараканівського ліцею Тараканіської сільської ради на вулиці Зелена,1 в с. Тараканів
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-010414-a
Завершена
655 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
Номер:
5cfcf67883ca4af0a7e68133993f8630
Внутрішній номер закупівлі:
26058066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-05-010414-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
655 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2025 16:35 - 10.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2025 16:35 - 13.08.2025 00:00
Аукціон:
з 13.08.2025 12:46
Період кваліфікації:
13.08.2025 00:00 - 15.08.2025 15:13
Період завантаження договору:
21.08.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴655 000.00 Поточний ремонт частини приміщення Тараканівського ліцею Тараканіської сільської ради на вулиці Зелена,1 в с. Тараканів