-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення Тараканівського ліцею Тараканіської сільської ради на вулиці Зелена,1 в с. Тараканів
Оголошено тендер
655 000.00
UAH
Номер:
bb579dd3a1b74af19b76e8af2989289d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-05-012101-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
655 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини приміщення Тараканівського ліцею Тараканіської сільської ради на вулиці Зелена,1 в с. Тараканів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2025 15:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт частини приміщення Тараканівського ліцею Тараканіської сільської ради на вулиці Зелена,1 в с. Тараканів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума655 000.00 UAH