• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

Торги не відбулися

64 909.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
Період уточнення: 05.08.2025 15:09 - 17.08.2025 00:00
Відповідь надана

площа покрівлі

Номер: 8e8034b29a6e49948deba0dcb86e476e
Дата опублікування: 07.08.2025 18:26
Опис: Добрий день, яка площа покрівлі пожежного депо?
Відповідь: Площа покрівлі пожежного депо - 200 м.кв.
Дата відповіді: 08.08.2025 15:46
Відповідь надана

проект договору

Номер: a6b11c5ac3f64dcbb0cbdb8991600b61
Дата опублікування: 06.08.2025 16:04
Опис: Вітаю. 1. Чи входить у вартість робіт отримання позитивного експертного звіту? 2. Відповідно до п. 3.4. проекту договору ви зазначили про "комплексний висновок державної експертизи" у пп. 15 п. 24 Завдання на проектування зазначили про "Здійснити проходження експертизи (експертної оцінки) проєктно- кошторисної документації", прохання визначитись з термінами і тим, що в результаті має бути. Та чи має це бути державна експертна органіція і якщо так, згідно з якого розпорядження. 3. Згідно п. 3.4. проекту договору ви зазначаєте про "оплату решти загальної вартості виконання робіт", однак у розділі 2 проекту договору сума виконаних робіт не розподіляється на частини та решти. Приведіть у відповідність вашу вимогу 4. У п. 7.3. проекту договору вами зазначено про передачу документації "в електронній формі на компакт-диску" прохання, замініть на USB-флеш-накопичувач.
Відповідь: Доброго дня. 1. Так, вартість отримання позитивного експертного звіту входить у вартість. 2. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації та проекту договору. Експертна організація повинна мати усі дозвільні документи, відповідно до чинного законодавства. 3. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації та проекту договору. 4. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації та проекту договору.
Дата відповіді: 08.08.2025 15:46