• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

Торги не відбулися

64 909.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
Номер: b458731d2c404a10bd01a3271f4f3850
Внутрішній номер закупівлі: 26056316
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-05-008651-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Контактна особа: Едуард Неділько +380577393276 eduard@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 64 909.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.08.2025 15:09 - 17.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2025 15:09 - 20.08.2025 09:00
Аукціон: 21.08.2025 11:58 - 21.08.2025 12:27
Період кваліфікації: 21.08.2025 12:27 - 03.09.2025 12:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 909.00 Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)