• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

Оголошено тендер

64 909.00 UAH
Номер: 5904484b5ecb4c1d9c33c70f07fe038c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-05-010437-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Очікувана вартість: 64 909.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 05.08.2025 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума64 909.00 UAH