-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з перевезення та видалення (захоронення) великогабаритних відходів» код ДК 021-2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-006841-a
Джерело фінансування - власні кошти
Завершена
460 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2025 14:01 - 16.08.2025 00:00
Відповідь надана
Не зазначено обсяг наданих послуг
Номер:
5ecec2b3e2a14533b43b305bb4972b1e
Дата опублікування:
05.08.2025 15:01
Опис:
Шановний замовнику!
У зв'язку з відсутністю в Технічному завданні конкретної інформації щодо об'єму надання послуг з вивезення великогабаритних відходів, не можливо зробити розрахунок вартості 1 куб.м.
Просимо зазначити в тендерній документації обсяг наданих послуг.
Відповідь:
Добрий день. До тендерної документації внесено зміни.
Дата відповіді:
07.08.2025 09:37