• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з перевезення та видалення (захоронення) великогабаритних відходів» код ДК 021-2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Оголошено тендер

460 000.00 UAH
Номер: 95c5a2ba2aab484ba9dbc6536969a086
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-05-008443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з перевезення та видалення (захоронення) великогабаритних відходів» код ДК 021-2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Примітки: Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування: 05.08.2025 13:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума460 000.00 UAH