-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з перевезення та видалення (захоронення) великогабаритних відходів» код ДК 021-2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-006841-a
Джерело фінансування - власні кошти
Завершена
460 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
4ef67594ba964923a6405794dfb5ef79
Внутрішній номер закупівлі:
26054485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-05-006841-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яковенко Олег Валерійович 380577401375 yakovenko.oleg@khoe.com.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2025 14:01 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2025 14:01 - 19.08.2025 00:00
Аукціон:
з 19.08.2025 14:51
Період кваліфікації:
19.08.2025 00:00 - 22.08.2025 13:07
Період завантаження договору:
28.08.2025 00:00 - 07.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 000.00 «Послуги з перевезення та видалення (захоронення) великогабаритних відходів» код ДК 021-2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям