-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2025-08-04-010901-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Торги не відбулися
325 130.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 677.16 UAH
мін. крок: 0.2% або 677.16 UAH
Період уточнення:
04.08.2025 16:42 - 10.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим