-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) Лот 1. Департамент експлуатації каналізаційного господарства. Лот 2. Головний офіс. Лот 3. Технічний департамент. Лот 4. Розрахунковий департамент.
Оголошено тендер
325 130.04
UAH
Номер:
77b5220c9d5d40b580f433b77a89a820
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-04-007567-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
325 130.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Лот 1. Департамент експлуатації каналізаційного господарства.
Лот 2. Головний офіс.
Лот 3. Технічний департамент.
Лот 4. Розрахунковий департамент.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування:
04.08.2025 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума325 130.04 UAH