• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: 38330000-7 - Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)

Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

Торги не відбулися

325 130.04 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 677.16 UAH
Номер: cbdcbb57cfb04a7380f7879535e7cc6b
Внутрішній номер закупівлі: 26046355
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-04-010901-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 325 130.04 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.08.2025 16:42 - 10.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2025 16:42 - 13.08.2025 16:00
Аукціон: з 14.08.2025 11:36

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴106 138.36 Лот 1. Департамент експлуатації каналізаційного господарства
  • Лот №2 ₴67 716.14 Лот 2. Головний офіс.
  • Лот №3 ₴76 597.98 Лот 3. Технічний департамент.
  • Лот №4 ₴74 677.56 Лот 4. Розрахунковий департамент.