-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-009566-a
технічне обслуговування газового обладнання та мереж газопостачання об’єктів КНП ММР «ЦПМСД №6»
Завершена
31 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 316.00 UAH
мін. крок: 1% або 316.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2025 17:22 - 30.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим