-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Оголошено тендер
31 600.00
UAH
Номер:
d916a62494094c54b213c724d4213ae4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-25-010815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Примітки:
технічне обслуговування газового обладнання та мереж газопостачання об’єктів КНП ММР «ЦПМСД №6»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
25.07.2025 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перевірка спрацювання системи захисту, блокування і сигналізації загазованості
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування газового обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування внутрішніх газопроводів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування зовнішніх газопроводів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума31 600.00 UAH