-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-009566-a
технічне обслуговування газового обладнання та мереж газопостачання об’єктів КНП ММР «ЦПМСД №6»
Завершена
31 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 316.00 UAH
мін. крок: 1% або 316.00 UAH
Номер:
b890ebe32b3e4f1bae68a925f7d7ab6c
Внутрішній номер закупівлі:
25980092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-25-009566-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2025 17:22 - 30.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2025 17:22 - 02.08.2025 00:00
Аукціон:
з 04.08.2025 15:44
Період кваліфікації:
02.08.2025 00:00 - 04.08.2025 11:14
Період завантаження договору:
10.08.2025 00:00 - 20.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 600.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки