-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-266_79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників)
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-001195-a
Торги не відбулися
619 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2025 09:44 - 30.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим