• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

25П-266_79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників)

Торги не відбулися

619 140.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
Номер: e0940977f4d64d0e817856d7bd4d04d8
Внутрішній номер закупівлі: 25971758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-25-001195-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Наталія Данишурка +380974325490 nataliia.danyshurka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 619 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.07.2025 09:44 - 30.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2025 09:44 - 02.08.2025 15:00
Аукціон: з 04.08.2025 11:41
Період кваліфікації: 02.08.2025 15:00 - 08.09.2025 09:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴619 140.00 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників)