• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників

Оголошено тендер

619 140.00 UAH
Номер: 3a5ecf417d994da8b6a28370ddf5e74f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-25-001367-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 619 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування: 25.07.2025 09:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума619 140.00 UAH