-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дорожні знаки
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-007888-a
Відсутні
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2025 14:54 - 29.07.2025 00:00
Відповідь надана
ТЗ
Номер:
b880538412cd491f8f24417248a4e7cf
Дата опублікування:
25.07.2025 10:23
Опис:
Уважаемый заказчик укажите в ТД и ТЗ класс пленки из которой должны изготавливаться знаки.
Обращаем внимание, что ДСТУ 4100-2014 не действует, вместо него ДСТУ 4100:2021
Відповідь:
Доброго дня!
Відповідні зміни будуть внесені, також будуть доповнення в ТД
Дата відповіді:
25.07.2025 14:02