• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дорожні знаки

Відсутні

Завершена

35 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
Номер: 66bc7806a1c14d11b9e1bc6c2dfb4710
Внутрішній номер закупівлі: 25966393
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-24-007888-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.07.2025 14:54 - 29.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2025 14:54 - 01.08.2025 12:00
Аукціон: з 04.08.2025 14:24
Період кваліфікації: 01.08.2025 12:00 - 04.08.2025 10:14
Період завантаження договору: 10.08.2025 00:00 - 20.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴35 000.00 Дорожні знаки