-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дорожні знаки
Оголошено тендер
35 000.00
UAH
Номер:
35721f6543f748d1af8857395ac5b29d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-24-009090-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дорожні знаки
Примітки:
Відсутні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.07.2025 14:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дорожній знак 2.1 (700 мм)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 3.22 (600 мм) (ДСТУ2014)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 5.38.1 (600x600 мм)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 5.38.2 (600x600 мм)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 7.2.1 (130 м) (300x600 мм)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 1.33 (700 мм)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 4.2 (600 мм)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Дорожній знак 3.21 (600 мм)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стійка оцинкована L=3,5 м (діаметр 57мм)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Стійка оцинкована L=4,0 м (діаметр 57 мм)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Кріплення до знаків
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішньоплавнівська
Сума35 000.00 UAH