-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
Тендер Prozorro UA-2025-07-17-010982-a
Завершена
1 439 787.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 397.87 UAH
мін. крок: 1% або 14 397.87 UAH
Період уточнення:
17.07.2025 17:17 - 31.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим