-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
Оголошено тендер
1 439 787.10
UAH
Номер:
cc718818e1cc4e3392d42dba1b5d4056
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-17-012522-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22446206
-
Адреса:
67308, Україна, Одеська область, селище Раухівка, Одеська область, Березівський район, селище Раухівка, вул.Євгена Коновальця, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22446206
-
Адреса:
67308, Україна, Одеська область, селище Раухівка, Одеська область, Березівський район, селище Раухівка, вул.Євгена Коновальця, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 439 787.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Дата опублікування:
17.07.2025 16:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписБюджет 2025-2026 років
Код класифікації видатківКПК-2025:3111360 - Будівництво та відновлення об'єктів інфраструктури, житлового та громадського призначення, громадських будинків та споруд
Сума1 439 787.10 UAH