• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»

Завершена

1 439 787.10 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 397.87 UAH
Номер: 0f5695718bbd41ef815e335ee0859f33
Внутрішній номер закупівлі: 25909695
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-17-010982-a   
Замовник: РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Древняк Інна Андріївна +380485695657 rauhovka-selsovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 439 787.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.07.2025 17:17 - 31.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2025 17:17 - 03.08.2025 00:00
Аукціон: 04.08.2025 13:38 - 04.08.2025 14:01
Період кваліфікації: 04.08.2025 14:01 - 29.08.2025 14:55
Період завантаження договору: 04.09.2025 00:00 - 14.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 439 787.10 Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»