-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень хірургічного корпусу для облаштування приміщення тимчасового зберігання медичних відходів КП «Верхньодніпровська ЦМЛ»ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам’янського району Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-003699-a
Завершена
365 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
Період уточнення:
15.07.2025 11:42 - 20.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим