-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень хірургічного корпусу для облаштування приміщення тимчасового зберігання медичних відходів КП «Верхньодніпровська ЦМЛ»ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам’янського району Дніпропетровської області
Оголошено тендер
365 000.00
UAH
Номер:
9b445cc40d224e18bd0361bed1c4be5c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-15-004492-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту приміщень хірургічного корпусу для облаштування приміщення тимчасового зберігання медичних відходів КП «Верхньодніпровська ЦМЛ»ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам’янського району Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.07.2025 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерхньодніпровська
Сума365 000.00 UAH