-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень хірургічного корпусу для облаштування приміщення тимчасового зберігання медичних відходів КП «Верхньодніпровська ЦМЛ»ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам’янського району Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-003699-a
Завершена
365 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
Номер:
abfd3fe0ec014d22ab0883912e21a9eb
Внутрішній номер закупівлі:
25880198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-15-003699-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Конюхова +380565878909 verhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2025 11:42 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2025 11:42 - 23.07.2025 00:00
Аукціон:
з 23.07.2025 13:29
Період кваліфікації:
23.07.2025 00:00 - 23.07.2025 13:05
Період завантаження договору:
29.07.2025 00:00 - 08.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴365 000.00 Послуги з поточного ремонту приміщень хірургічного корпусу для облаштування приміщення тимчасового зберігання медичних відходів КП «Верхньодніпровська ЦМЛ»ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам’янського району Дніпропетровської області