-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-002542-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2025 11:01 - 20.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим