-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-002542-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
fa6dc7b7fc2c4b0ab63602c1dd3bc0d5
Внутрішній номер закупівлі:
25867465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-002542-a
Замовник:
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412366
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт. Березна, вул. Радянська, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Заворотна +380934894010 bereznarada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2025 11:01 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2025 11:01 - 23.07.2025 10:39
Аукціон:
з 24.07.2025 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran або еквівалент)