-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran або еквівалент)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
5d65270cd2f1433aaad654ae5c507dce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-14-001355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412366
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт. Березна, вул. Радянська, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412366
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт. Березна, вул. Радянська, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль (код CPV за ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.07.2025 09:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерезнянська
Сума600 000.00 UAH