-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіськох сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-009985-a
Завершена
348 043.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 740.22 UAH
Період уточнення:
10.07.2025 16:11 - 15.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим