-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіськох сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13
Оголошено тендер
348 043.00
UAH
Номер:
376efa90aa40422da931569eedc5c272
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-10-010941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
348 043.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіськох сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2025 15:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіської сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума348 043.00 UAH