-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіськох сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-009985-a
Завершена
348 043.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 740.22 UAH
Номер:
bfa3e8665a604121975969ae9c22f6cb
Внутрішній номер закупівлі:
25850287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-009985-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
348 043.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 16:11 - 15.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 16:11 - 18.07.2025 00:00
Аукціон:
з 18.07.2025 12:38
Період кваліфікації:
18.07.2025 00:00 - 18.07.2025 09:59
Період завантаження договору:
24.07.2025 00:00 - 03.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴348 043.00 Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіської сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13