-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-254_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга у сфері професійної підготовки по програмі:«Застосування програмного комплексу ЛІРА-САПР (початковий рівень)»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-000744-a
Завершена
43 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 432.00 UAH
мін. крок: 1% або 432.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2025 09:20 - 15.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим