-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-254_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуга у сфері професійної підготовки по програмі:«Застосування програмного комплексу ЛІРА-САПР (початковий рівень)»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-000744-a
Завершена
43 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 432.00 UAH
мін. крок: 1% або 432.00 UAH
Номер:
15736795f5284f88b3cbf699268ff9e5
Внутрішній номер закупівлі:
25841167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-000744-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Грущенко +380507403489 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
43 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 09:20 - 15.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 09:20 - 18.07.2025 15:00
Аукціон:
з 21.07.2025 15:12
Період кваліфікації:
18.07.2025 15:00 - 28.07.2025 09:53
Період завантаження договору:
03.08.2025 00:00 - 13.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 200.00 Послуга у сфері професійної підготовки по програмі:«Застосування програмного комплексу ЛІРА-САПР (початковий рівень)»