-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга у сфері професійної підготовки по програмі: «Застосування програмного комплексу ЛІРА-САПР (початковий рівень)»
Оголошено тендер
43 200.00
UAH
Номер:
e9a7111da514436dac49c8f89ea22982
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-10-000833-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
43 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга у сфері професійної підготовки по програмі: «Застосування програмного комплексу ЛІРА-САПР (початковий рівень)»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування:
10.07.2025 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума43 200.00 UAH