• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом другої черги СЕС потужністю 40кВт на покрівлі будівлі хлораторної та будівлі сауни в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області

Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами)

Завершена

1 264 410.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 322.05 UAH
Період уточнення: 07.07.2025 16:43 - 19.07.2025 00:00
Відповідь надана

Уточнення по технічному завданню

Номер: 0a1edef8b75346398752a7c26b382c36
Дата опублікування: 18.07.2025 16:27
Опис: Добрий день! Чи може Замовник надати інформацію щодо висоти будівлі по якій будуть виконуватись роботи? Автогідропідіймачі, висота підйому 18 м. - чи може учасник запропонувати еквівалент відповідної техніки якщо це буде економічно доцільно та не впливати на якість виконаних робіт?
Відповідь: Шановний учаснику! Висота будівлі хлораторної згідно інформації зазначеної в технічному паспорті будівлі становить - 7,8 метра; висота будівлі сауни згідно інформації зазначеної в технічному паспорті будівлі становить - 3 м.
Дата відповіді: 18.07.2025 16:45
Відповідь надана

щодо технічного завдання

Номер: a493fbd2f5e8498fbe8174ed996eacdd
Дата опублікування: 09.07.2025 18:05
Опис: Шановний замовнику! У Додатку 2, пункт 4.2.1 зазначено гарантійні строки на основне обладнання, зокрема: на інвертори — 5 років, на акумуляторні батареї — 5 років, на сонячні панелі — 12 років. Однак у технічному завданні акумуляторні батареї в переліку обладнання не зазначені, в ІВР також їх не передбачено. Просимо уточнити: Чи передбачено взагалі використання акумуляторних батарей у рамках даного проєкту? Якщо так — чи їх постачання здійснює Замовник? Чи можливе надання проєктної документації для уточнення цієї інформації?
Відповідь: Шановний учаснику! Дякуємо вам за звернення. Зауваження будуть враховані та відповідні зміни внесені в тендерну документацію
Дата відповіді: 10.07.2025 16:04