-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом другої черги СЕС потужністю 40кВт на покрівлі будівлі хлораторної та будівлі сауни в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-010130-a
Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами)
Завершена
1 264 410.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 322.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 322.05 UAH
Номер:
de0bff6bc8a3421090ccfca1ff42df0e
Внутрішній номер закупівлі:
25814627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-010130-a
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лисак Сергій Володимирович +380384273089 Vodokanal_sl@ukr.net http://sl-vodokanal.info
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 264 410.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2025 16:43 - 19.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2025 16:43 - 22.07.2025 00:00
Аукціон:
22.07.2025 11:00 - 22.07.2025 11:29
Період кваліфікації:
22.07.2025 11:29 - 25.07.2025 16:22
Період завантаження договору:
31.07.2025 00:00 - 10.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 264 410.00 Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом другої черги СЕС потужністю 40кВт на покрівлі будівлі хлораторної та будівлі сауни в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області