-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом другої черги СЕС потужністю 40кВт на покрівлі будівлі хлораторної та будівлі сауни в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області
Оголошено тендер
1 264 410.00
UAH
Номер:
7593643a874846169155c5c830cd67ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-07-009234-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 264 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом другої черги СЕС потужністю 40кВт на покрівлі будівлі хлораторної та будівлі сауни в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області
Примітки:
Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
07.07.2025 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом другої черги СЕС потужністю 40кВт на покрівлі будівлі хлораторної та будівлі сауни в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 15.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 264 410.00 UAH