• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)

Завершена

528 644.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 286.44 UAH
Період уточнення: 07.07.2025 12:12 - 12.07.2025 00:00
Відповідь надана

Загальне звернення

Номер: 715c8da8b8204b20bb77d2c5d135cc67
Дата опублікування: 08.07.2025 15:42
Опис: Вітаємо Шановний Замовнику! Просимо Вас, конкретизувати інформацію в кваліфікаційному критерію, а саме в (Розділі І. Кваліфікаційні критерії до учасника та спосіб їх документального підтвердження, Додатку 3/1) п. 1 «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)»). Який договір, буде вважатись аналогічним? Так як поточна вимога (Аналогічним є договір на надання послуг з технічного обслуговування системи протипожежного захисту) з приводу цього, не має відношення до назви предмету закупівлі, категорії закупівлі (коду ДК) та зазначеного переліку послуг з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11в табл. 1, що зазначені у Додатку 4 до ТД (ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ). Просимо Вас, розглянути дане звернення та в нести відповідні корегування в ТД даної закупівлі.
Відповідь: Дякуємо за ваше звернення, аналогічним договором вважатиметься договір надання послуг з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок, відповідні зміни внесено до ТД
Дата відповіді: 08.07.2025 19:13