-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-004396-a
Завершена
528 644.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 286.44 UAH
мін. крок: 1% або 5 286.44 UAH
Номер:
5ca6b32c78c34ff798cbc6a65bb2c8a3
Внутрішній номер закупівлі:
25808727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-004396-a
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК 380736898963 olhamaiorovawork@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
528 644.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2025 12:12 - 12.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2025 12:12 - 15.07.2025 00:00
Аукціон:
15.07.2025 15:05 - 15.07.2025 15:28
Період кваліфікації:
15.07.2025 15:28 - 21.07.2025 15:38
Період завантаження договору:
27.07.2025 00:00 - 06.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴528 644.00 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)