-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Оголошено тендер
528 644.00
UAH
Номер:
fef76af6ec174caab47e12a87c600a56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-07-005561-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
528 644.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
(Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
07.07.2025 12:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності
Сума528 644.00 UAH