-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Аніоніт, Катіоніт, Кислота лимонна харчова, Спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-001555-a
Завершена
14 056 343.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 105.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 105.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2025 10:12 - 12.07.2025 00:00
Відповідь надана
Щодо кількості партій постачання
Номер:
b72e193d88c348939ee38addad6e2652
Дата опублікування:
09.07.2025 16:03
Опис:
Чи можливе постачання Лоту №3 - Лимонна кислота двома окремими партіями?
Відповідь:
Згідно з п.5.2 проекту договору (Додаток 5 до тендерної документації) Товар постачається окремими партіями. Найменування та кількість Товару, що має бути поставлений Постачальником у відповідній партії, визначається Покупцем самостійно на власний розсуд у відповідному замовленні. Кількість замовлень Покупця – необмежена.
Дата відповіді:
10.07.2025 16:02
Відповідь надана
Можливість подати пропозицію по одному лоту
Номер:
94b3278796784da3942c1abe69ae76b5
Дата опублікування:
09.07.2025 15:54
Опис:
Чи можемо ми подати пропозицію на участь в закупівлі тільки по одному лоту?
Відповідь:
Так, учасник має право та можливість приймати участь у будь якому лоті процедури
Дата відповіді:
09.07.2025 15:55