-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Аніоніт, Катіоніт, Кислота лимонна харчова, Спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-001555-a
Завершена
14 056 343.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 105.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 105.00 UAH
Номер:
7eefff6fa3544159badb156f417f6642
Внутрішній номер закупівлі:
25805785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-001555-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 056 343.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2025 10:12 - 12.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2025 10:12 - 15.07.2025 10:00
Аукціон:
16.07.2025 13:22 - 16.07.2025 15:06
Період кваліфікації:
16.07.2025 15:06 - 28.07.2025 14:51
Період завантаження договору:
28.07.2025 00:00 - 07.08.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 104 000.00 Лот 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
- Лот №2 ₴7 980 900.00 Лот 2 – Катіоніт
- Лот №3 ₴1 860 943.00 Лот 3 - Кислота лимонна харчова
- Лот №4 ₴110 500.00 Лот 4 - Спирт етиловий ректифікований