-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аніоніт, Катіоніт, Кислота лимонна харчова, Спирт етиловий ректифікований
Оголошено тендер
14 056 343.00
UAH
Номер:
c92727344b5b47f8b0a4b05f469daf17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-07-001811-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
14 056 343.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аніоніт, Катіоніт, Кислота лимонна харчова, Спирт етиловий ректифікований
Примітки:
Лот 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
Лот 2 – Катіоніт
Лот 3 - Кислота лимонна харчова
Лот 4 - Спирт етиловий ректифікований
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Дата опублікування:
07.07.2025 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 056 343.00 UAH