-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Насоси та компресори» (Насоси водяного охолодження) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
Тендер Prozorro UA-2025-07-04-008292-a
Торги не відбулися
35 363.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 353.63 UAH
мін. крок: 1% або 353.63 UAH
Період уточнення:
04.07.2025 14:59 - 09.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим